Kto wygra mecz?

Wytypuj wyniki i wygraj
atrakcyjne nagrody

Nagrody do wygrania
Sponsorzy nagród
Krispol Wiśniowski Aluplast Wink Haus Aluprof Oknoplast Pilkington Porta Roto Fakro
24xTyper
dnia
3xTyper
Klasyfikacji
ogólnej
3xTyper
Reprezentacji
Polski
1xTyper
miejsc
1-3
1xTyper
bezpiecznej
bramki

Zasady naszej zabawy

  • 1 wytypuj wyniki fazy grupowej
  • 2 podaj swoje dane kontaktowe by zgłosić swoje wyniki
  • 3 odbierz wiadomość e-mail z indywidualnym linkiem
  • 4 śledź wyniki meczów, zbieraj punkty i ciesz się
    nagrodami od naszych sponsorów!

Wytytpuj miejsca 1-3 oraz kilometry Piszczka

Łukasz Piszczek

Wytypuj podium do końca pierwszej kolejki: 20:00, 19.06.2018

1. miejsce

2. miejsce

3. miejsce

Zgadnij ile kilometrów przebiegnie
Łukasz Piszczek podczas całego turnieju?

Wytypuj kilometry Piszczka do 17:00, 19.06.2018

Bezpieczna Bramka

Krispol
Faza grupowa
Grupa A
  • Arabia Saud.
  • Egipt
  • Rosja
  • Urugwaj
  • 14.06 godz. 17:00

    1529287018-1528995600
    :
  • 15.06 godz. 14:00

    1529287018-1529071200
    :
  • 19.06 godz. 20:00

    1529287018-1529438400
    :
  • 20.06 godz. 17:00

    1529287018-1529514000
    :
  • 25.06 godz. 16:00

    1529287018-1529942400
    :
  • 25.06 godz. 16:00

    1529287018-1529942400
    :
Grupa B
  • Hiszpania
  • Iran
  • Maroko
  • Portugalia
  • 15.06 godz. 17:00

    1529287018-1529082000
    :
  • 15.06 godz. 20:00

    1529287018-1529092800
    :
  • 20.06 godz. 14:00

    1529287018-1529503200
    :
  • 20.06 godz. 20:00

    1529287018-1529524800
    :
  • 25.06 godz. 20:00

    1529287018-1529956800
    :
  • 25.06 godz. 20:00

    1529287018-1529956800
    :
Grupa C
  • Australia
  • Dania
  • Francja
  • Peru
  • 16.06 godz. 12:00

    1529287018-1529150400
    :
  • 16.06 godz. 18:00

    1529287018-1529172000
    :
  • 21.06 godz. 14:00

    1529287018-1529589600
    :
  • 21.06 godz. 17:00

    1529287018-1529600400
    :
  • 26.06 godz. 16:00

    1529287018-1530028800
    :
  • 26.06 godz. 16:00

    1529287018-1530028800
    :
Grupa D
  • Argentyna
  • Chorwacja
  • Islandia
  • Nigeria
  • 16.06 godz. 15:00

    1529287018-1529161200
    :
  • 16.06 godz. 21:00

    1529287018-1529182800
    :
  • 21.06 godz. 20:00

    1529287018-1529611200
    :
  • 22.06 godz. 17:00

    1529287018-1529686800
    :
  • 26.06 godz. 20:00

    1529287018-1530043200
    :
  • 26.06 godz. 20:00

    1529287018-1530043200
    :
Grupa E
  • Brazylia
  • Kostaryka
  • Serbia
  • Szwajcaria
  • 17.06 godz. 14:00

    1529287018-1529244000
    :
  • 17.06 godz. 20:00

    1529287018-1529265600
    :
  • 22.06 godz. 14:00

    1529287018-1529676000
    :
  • 22.06 godz. 20:00

    1529287018-1529697600
    :
  • 27.06 godz. 20:00

    1529287018-1530129600
    :
  • 27.06 godz. 20:00

    1529287018-1530129600
    :
Grupa F
  • Korea Płd.
  • Meksyk
  • Niemcy
  • Szwecja
  • 17.06 godz. 17:00

    1529287019-1529254800
    :
  • 18.06 godz. 14:00

    1529287019-1529330400
    :
  • 23.06 godz. 17:00

    1529287019-1529773200
    :
  • 23.06 godz. 20:00

    1529287019-1529784000
    :
  • 27.06 godz. 16:00

    1529287019-1530115200
    :
  • 27.06 godz. 16:00

    1529287019-1530115200
    :
Grupa G
  • Anglia
  • Belgia
  • Panama
  • Tunezja
  • 18.06 godz. 17:00

    1529287019-1529341200
    :
  • 18.06 godz. 20:00

    1529287019-1529352000
    :
  • 23.06 godz. 14:00

    1529287019-1529762400
    :
  • 24.06 godz. 14:00

    1529287019-1529848800
    :
  • 28.06 godz. 20:00

    1529287019-1530216000
    :
  • 28.06 godz. 20:00

    1529287019-1530216000
    :
Grupa H
  • Japonia
  • Kolumbia
  • POLSKA
  • Senegal
  • 19.06 godz. 14:00

    1529287019-1529416800
    :
  • 19.06 godz. 17:00

    1529287019-1529427600
    :
  • 24.06 godz. 17:00

    1529287019-1529859600
    :
  • 24.06 godz. 20:00

    1529287019-1529870400
    :
  • 28.06 godz. 16:00

    1529287019-1530201600
    :
  • 28.06 godz. 16:00

    1529287019-1530201600
    :

Zgłoś swój udział w zabawie